Opera Software uruchomiła Unlimited Music

Pawel Cebula, 19-11-2012 | Źródło: TNW

Opera Mini pozostaje jedną z najpopularniejszych przeglądarek internetowych, wykorzystywanych na urządzeniach mobilnych. Jednym z najważniejszych rynków dla tej norweskiej firmy jest Rosja. Niedawno Opera Software uruchomiła tam usługę Unlimited Music.

Idea Unlimited Music jest bardzo prosta - twórcy postawili sobie za cel udostępnienie usługi, umożliwiającej uzyskanie łatwego dostępu do muzyki, bez względu na to, czy dana osoba korzysta z bardzo funkcjonalnego smartfonu, czy tzw. featurephone, mającego bardzo mocno ograniczone możliwości.
 
Koszt subskrybcji w przypadku tego serwisu wynosi 5 dolarów miesięcznie, umożliwiając użytkownikom dostęp do bazy ponad 2 milionów utworów. W efekcie, użytkownik może słuchać i pobierać wybrane utwory - wiele zależy jednak od ograniczeń, jakie narzuca platforma (np. w iOS nie ma możliwości ściągania utworów).
 
Z ostatnich deklaracji przedstawicieli Opera Software w Rosji wynika, że najprawdopodobniej liczba krajów, w których dostępna będzie ta usługa wkrótce ulegnie rozszerzeniu. Decyzja o uruchomieniu Unlimited Music w Rosji nie jest przypadkowa - Opera Mini cieszy się w tym kraju ogromnym zainteresowaniem wśród użytkowników.
Ocena 2.7/5 (54.02%) (251 głosów)
 • Śledzik
TAGI: software,   przegladarki   music,   opera   mini,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.