Twitter aktualizuje swoje aplikacje

Pawel Cebula, 16-11-2012 | Źródło: Twitter

W ciągu ostatnich miesięcy, Twitter wprowadził bardzo poważne zmiany w kontekście aplikacji klienckich. Dla wielu producentów oprogramowania oznacza to poważne problemy. Dobrą wiadomością jest natomiast to, że pojawiła się aktualizacja aplikacji dla iOS i Androida.

Wprowadzenie ograniczeń w wykorzystaniu API jest bardzo problematyczne, co podkreśla wielu deweloperów zajmujących się tworzeniem np. TweetBota. Wszystko wskazuje na to, że desktopowa wersja Twittera nie doczeka się już aktualizacji, na którą liczy wielu użytkowników Maków z ekranem Retina.
 
Nieco inaczej sytuacja wygląda w przypadku aplikacji mobilnych, przeznaczonych dla systemu iOS i Android. Niedawno pojawiła się aktualizacja, która pozwala na podgląd artykułów i zdjęć, jakie się pojawiają w przypadku wyszukiwarki i funkcji "odkryj". Pojawiła się również możliwość łatwego odzyskania zapomnianego hasła. Wprowadzono także szereg zmian i poprawek, które mają na celu poprawę stabilności i szybkości działania tej aplikacji na różnych urządzeniach.
Ocena 2.67/5 (53.45%) (415 głosów)
 • Śledzik
TAGI: twitter,   android,   ios   google,   app,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.