IE 10 dla Windows 7 w wersji "preview"

Pawel Cebula, 14-11-2012 | Źródło: Microsoft

Od niedawna użytkownicy systemów Windows 8 i Windows RT, mają możliwość korzystania z Internet Explorera 10. Jak do tej pory, nie pojawiła się jeszcze stabilna wersja IE10 dla posiadaczy Windows 7, jednak mimo to, użytkownicy mogą skorzystać z wersji "preview".

W ciągu ostatnich tygodni, na rynek trafiło wiele urządzeń działających pod kontrolą Windows 8, Windows RT (tablet Surface RT), czy smartfony z Windows Phone 8. Każde z tych urządzeń, oferuje użytkownikom możliwość skorzystania z przeglądarki IE10, która została zaprojektowana od początku do końca właśnie z myślą o tej platformie.
 
Posiadacze poprzedniej wersji systemu mogą jednak skorzystać z programu Microsoft Test Drive, w ramach którego dostępny jest Internet Explorer 10 w wersji preview. Przeglądarka ta jest dostępna w wersjach 32- i 64-bitowej. Aplikacja charakteryzuje się nie tylko lepszym wsparciem dla HTML5, czy CSS3, ale także i innych standardów sieciowych. Jest to jednocześnie pierwsza odsłona przeglądarki Microsoftu, z obsługą trybu Do Not Track.
Ocena 2.54/5 (50.8%) (261 głosów)
 • Śledzik
TAGI: microsoft,   przegladarki   7,   windows   ie   10,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.