Wordpress 3.5 już wkrótce w wersji RC

Pawel Cebula, 13-11-2012 | Źródło: Wordpress

Niedawno zespół programistów pracujących nad Wordpressem poinformował, o wydaniu wersji 3.5 beta 3 tego skryptu. Oznacza to, że już wkrótce powinna pojawić się wydanie RC, a niewiele później wersja stabilna.

Wordpress cieszy się niezmiennie ogromnym zainteresowaniem ze strony użytkowników, którzy wykorzystują ten skrypt zarówno w przypadku prywatnych blogów, jak i bardzo popularnych serwisów internetowych. W związku z tym, oczekiwania względem programistów są naprawdę bardzo duże. Nieoficjalnie mówi się, że Wordpress 3.5 w stabilnej wersji powinien pojawić się w ciągu najbliższych kilku tygodni.
 
Od momentu wydania poprzedniej wersji beta, w Wordpressie 3.5 wprowadzono ponad 300 zmian - pełna lista modyfikacji jest dostępna tutaj. Zakończono również prace nad systemem dodawania multimediów do treści postów. Zaktualizowano również jQuery UI do wersji 1.9.1, SimplePie 1.3.1 i TinyMCE 3.5.7.
Ocena 2.74/5 (54.78%) (318 głosów)
 • Śledzik
TAGI: cms,   rc,   beta   wordpress,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.