Chrome przyspieszył o 26% w ciągu roku

Pawel Cebula, 09-11-2012 | Źródło: TNW

Aktualnie zdecydowana większość przeglądarek ma bardzo zbliżone do siebie możliwości. Producenci skupiają się przede wszystkim na tym, aby aplikacje oferowane przez nich były możliwie jak najszybsze - w ten trend doskonale wpisuje się Google ze swoim Chrome.

Chrome od samego początku jest promowany jako jedna z najszybszych przeglądarek dostępnych na rynku. Niedawno koncern z Mountain View zaprezentował Chrome 24 beta w wersjach dla Windowsa, Linuksa i OS X. Inżynierowie Google poinformowali, że ostatnia wersja Chrome jest o 26% szybsza niż wydanie, które zostało wydane niemal dokładnie rok temu.

 

Google Chrome 24 to kolejne wydanie, mające na celu zwiększenie szybkości działania przeglądarki. Google sprawdził swoją aplikację za pomocą benchmarku Octane, testującego wydajność silnika JavaScript. Warto jednak pamiętać, że Octane został stworzony przez Google - producent zapewnia, że zadaniem tego benchmarku jest mierzenie faktycznej szybkości aplikacji.

Ocena 2.4/5 (47.99%) (273 głosów)
  • Śledzik

Komentarze:

  • Jak?
    Dodał: Sergiusz data: 2012-11-10
    Jak można być takim frajerem i używać tej najgorszej przeglądarki, od kradnącego dane google? Profesjonaliści używają Internet Explorer. Serio. Bo nie zacina się i nie kradnie danych. No i się uruchamia w mniej niż sekundę, a chrome-12sekund (po starcie komputera)

  • Dodał: Gość data: 2012-11-11
    Nie masz pojęcia o czym piszesz


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.