Zmiany w YouTube z myślą o autorach nagrań

Pawel Cebula, 02-11-2012 | Źródło: Google

Google niedawno poinformował, o wprowadzeniu kilku nowych opcji, którymi zainteresowani będą przede wszystkim aktywni użytkownicy serwisu YouTube, publikujący swoje nagrania wideo. Co nowego tym razem wprowadził wyszukiwarkowy gigant?

Pierwszą nowością, która niedawno została udostępniona w tym serwisie, jest możliwość przesłania pliku wideo, bez konieczności powiadamiania subskrybentów, o dodaniu nowego pliku. O takiej opcji mówiło się już od dłuższego czasu - funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy autor dodaje plik wideo, jednak jego znaczenie nie jest zbyt duże.
 
 
Kolejna nowość dotyczy możliwości określania miniaturki pliku wideo - dotychczas użytkownik dodając wideo mógł określić ten element dopiero pod koniec procesu przesyłania nagrania, na serwery Google. W tej chwili, możliwe jest wybranie miniaturki zaraz po rozpoczęciu wysyłania wideo na YouTube. Wprowadzono również zmiany w edytorze tagów, dzięki czemu dodawanie ich ma być znacznie prostsze i szybsze.
Ocena 2.65/5 (53.08%) (370 głosów)
 • Śledzik
TAGI: wideo,   nagrania   upload,   google,   youtube,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.