Gmail z nowym oknem tworzenia wiadomości

Pawel Cebula, 31-10-2012 | Źródło: Google

Gmail pozostaje jedną z najważniejszych usług, jakie Google ma w swoim portfolio. Wyszukiwarkowy gigant najwidoczniej uznał, że przyszedł właściwy moment na wprowadzenie pewnym zmian w swojej usłudze pocztowej.

Google coraz rzadziej wprowadza bardzo poważne zmiany w swoich usługach, starając się, aby modyfikacje odbywały się etapami. Tym razem, zespół odpowiadający za rozwój Gmaila wziął się za opcję tworzenia wiadomości. Okazuje się, że zgodnie z planami Google, użytkownik tworzący e-maila, lub odpowiadający na niego, będzie mógł to zrobić w oddzielnym okienku.

 

Jak do tej pory, aby sworzyć nową wiadomość, trzeba było przejść na zupełnie nową stronę. Wprowadzenie oddzielnego okna do wymiany wiadomości ma sprawić, że użytkownik nie będzie musiał zapisywać szkiców, chcąc znaleźć coś w swojej skrzynce. Podczas tworzenia wiadomości, możliwe będzie otrzymanie dostępu do wszystkich opcji Gmaila.

 

Zmiana jest niewielka, ale jednak bardzo ułatwia korzystanie z tej usługi. Równie dobrą wiadomością jest to, ze podczas wpisywania adresu e-mail odbiorcy, Gmail poza podpowiadaniem adresów będzie wyświetlał także zdjęcia, ułatwiając tym samym szybkie zlokalizowanie konkretnej osoby.

Ocena 2.52/5 (50.34%) (377 głosów)
 • Śledzik
TAGI: uslugi   poczta,   google,   gmail,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.