500 milionów tweetów dziennie

Pawel Cebula, 29-10-2012 | Źródło: Webware

Twitter, obok Facebooka, odgrywa niebagatelną rolę w kwestii komunikacji między użytkownikami na całym świecie. Dick Costolo, CEO Twittera, niedawno potwierdził kilka ciekawych informacji, które dotyczą tego serwisu mikroblogowego.

Twitter jest serwisem, który cały czas bardzo dynamicznie zyskuje na popularności - nietrudno odnieść wrażenie, że np. Polscy użytkownicy znudzeni brakiem jakichkolwiek zmian na Blipie, postanowili przenieść się na Twittera. Wiele regionalnych klonów nie wytrzymało próby czasu, a zyskał na tym sam Twitter.

 

Niedawno Dick Costolo poinformował, że dziennie na Twitterze publikowanych jest ponad 500 milionów tweetów. Użytkownicy coraz chętniej wykorzystują ten serwis, do bieżącego komentowania różnych imprez, czy bardzo ważnych wydarzeń - nie tylko o charakterze globalnym, ale i lokalnym. Jednak to nie wszystko.

 

Przy okazji potwierdzone zostało, że faktycznie Twitter eksperymentuje z przyciskami "lubię" i możliwością oznaczania poszczególnych tweetów gwiazdką. W ten sposób, nowe przyciski miałyby zastąpić narzędzie dodawania do "ulubionych".

Ocena 2.59/5 (51.85%) (238 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.