Facebook udostępnił nowy system wiadomości

Pawel Cebula, 26-10-2012 | Źródło: Facebook

Najpopularniejszy serwis społecznościowy od pewnego czasu zapowiadał wprowadzenie nowego mechanizmu wiadomości, mającego ułatwić komunikację między użytkownikami. Okazuje się, że nowy system jest już dostępny dla zdecydowanej większości użytkowników.

Prace nad usprawnionym mechanizmem wiadomości, bardzo chętnie wykorzystywanym przez użytkowników, trwały już od dłuższego czasu. Dość tradycyjnie minęło trochę czasu, zanim wszystkie nowości były dostępne dla użytkowników tego serwisu społecznościowego.
 
Założenia odświeżonego systemu wiadomości są bardzo proste - ułatwienie komunikacji, jak i zarządzania wiadomości, które są wymieniane za pośrednictwem tego serwisu. Aktualnie zdecydowana większość użytkowników ma już możliwość skorzystania z tej funkcji - cały proces udostępniania ma się zakończyć w najbliższych tygodniach.
Ocena 2.63/5 (52.63%) (369 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.