6 ludzi sukcesu - 6 inspirujących historii

Jacek Pluta, 24-10-2012 | Źródło: Własne

Niecodzienna okazja, bo osobiście poznać założycieli firm ze światowym sukcesem i sprawdzić: Jak oni to zrobili!? A najważniejsze – czegoś się od nich nauczyć! Get inspired Szczecin! to 6 prelegentów i 6 inspirujących historii, które łączy jedno – wszyscy odnieśli znaczący sukces i wszyscy oni zaczynali biznes w Szczecinie.

Bohaterowie konferencji Get Inspired Szczecin!, na którą zaprasza Webinside.pl zakładali swoje firmy i poprowadzili je do sukcesu, jeszcze zanim słowa „startup” czy „innowacje” stały się tak modne jak dziś. Udało im się, choć wcale nie bez przeszkód.
 
Teraz opowiedzą o swoich początkach, napotykanych po drodze problemach – które przekuwali w wyzwania – i o tym, jak je przezwyciężyli.  A wszystko to, aby zachęcić innych do tworzenia własnych przedsięwzięć, zainspirować i udowodnić, że nie ma problemów, są wyzwania. Przyjdź, posłuchaj i daj się zainspirować!
 
Nasi wyjątkowi goście to właściciele i menedżerowie firm, liczących się na arenie ogólnopolskiej i światowej. Ludzie, którzy z pasją i zaangażowaniem, a co najważniejsze – z sukcesem – zbudowali marki swoich firm. Swoje historie opowiedzą więc: Sebastian Barabanow z Fabryki Gier, jednego z największych europejskich developerów gier, a także Michał Benicewicz z Brandbank (Polska). Rąbka tajemnicy sukcesu uchylać też będą Samuli Koski-Lammi z BLStream, światowego dostawcy rozwiązań mobilnych oraz Marcin Skonieczny z agencji Dige, założyciela największego polskiego serwisu społecznościowego Zapytaj.com.pl. Nie mogło też zabraknąć Krystiana Stypuły z Home.pl oraz Tomasza Sarnowskiego z agencji interaktywnej Byss.pl. 
 
Spotkanie odbędzie się 29 listopada 2012 w Multikinie (CH Galaxy) w Szczecinie. 
Początek o godz. 10.00. Udział w konferencji jest bezpłatny, rejestracja na gi.szczecin.pl.
 
 
Ocena 2.72/5 (54.34%) (286 głosów)
 • Śledzik
TAGI: startupy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.