Logowanie do strony przy użyciu danych z NK

Pawel Cebula, 24-10-2012 | Źródło: NK

Wiele stron internetowych pozwala na zalogowanie się do serwisu, z wykorzystaniem danych pochodzących z serwisów takich jak Facebook, czy Twitter. Nieco zapomniany serwis NK od niedawna również oferuje taką możliwość.

Twórcy stron internetowych i usług, doskonale wiedzą, że użytkownicy nie lubią się rejestrować, a wypełnienie nawet najkrótszego formularza bardzo często jest powodem do rezygnacji z wykorzystania danego serwisu. Użytkownicy natomiast bardzo chętnie wykorzystują logowanie przy użyciu danych z Facebooka, czy Twittera.
 
Z pewnym opóźnieniem, jednak mimo wszystko, od niedawna właściciele stron internetowych mają możliwość skorzystania z opcji "Zaloguj się na NK". Pod wieloma względami rozwiązanie to jest identyczne, jak te, znane z zachodnich serwisów. Każdy zainteresowany webmaster, może zastosować integrację strony www z tym systemem.
 
Wszystkie niezbędne informacje, dotyczące wykorzystania tego systemu NK, są dostępne na stronie przeznaczonej dla twórców stron internetowych.
Ocena 2.66/5 (53.15%) (371 głosów)
  • Śledzik
TAGI: logowanie,   facebook,   nk,   api   twitter,  

Komentarze:


  • Dodał: Andzia data: 2012-10-24
    Hej co tam słychać
  • QfySOoRXLV
    Dodał: Kathializ data: 2013-02-14
    1. tak ale ulozone i csooacilwe bo tam jest moze 20% tego co jest :)Pamietam np wpis o tym jak z html robic mobi a potem jeszcze jeden, w miedzyczasie w komentach ludzie podawali inne www ktore potrafia to, albo rozne obcinaczki marginesow pdf 2. raczej takie ktore wydaja sie logiczne a po zakupie zaskakuja jak landscape w touch, % i nr stron, uwalony 3g w touch. 4. brunetka :) ja tylko niose pomoc jak to widzi czytelnik vlogi teraz maja zycie, mozesz grac w gre i bedziesz mial 90tys. subskrybentf3w :)


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.