Yahoo bardziej mobilne

Pawel Cebula, 23-10-2012 | Źródło: Softpedia

Od pewnego czasu Marissa Mayer jest osobą, która zarządza Yahoo. Cel jest bardzo prosty - poprawić kondycję tej firmy, stając się również bardziej konkurencyjnym na rynku. Jakie usługi mają być priorytetem dla Yahoo?

Wszyscy mogli spodziewać się, jaki będzie ogólny kierunek rozwoju Yahoo. Od pewnego czasu Marissa Mayer zapowiadała, że ujawni bardziej szczegółowy plan działań, a dokładniej, które usługi zostaną zmienione najbardziej, stając się jednocześnie kluczowymi produktami w ofercie tego koncernu.
 
Bez zaskoczenia, Marissa Mayer poinformowała, że priorytetem będzie skupienie się na mobilności poszczególnych usług, zapewniając odpowiednio łatwy dostęp z poziomu smartfonów i tabletów. Wiele zmian czeka również wyszukiwarkę, która od dłuższego czasu potrzebuje pewnych nowości. Poza tym, możemy oczekiwać znacznie bardziej funkcjonalnej poczty i rozwoju kluczowych usług oferowanych w ramach strony głównej Yahoo.
Ocena 2.79/5 (55.8%) (343 głosów)
 • Śledzik
TAGI: yahoo,   mobile   mail,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.