IE10 dla Windows 7 już listopadzie

Pawel Cebula, 18-10-2012 | Źródło: Microsoft

Microsoft od dłuższego czasu pracuje nad IE10, czyli kolejną odsłoną tej bardzo popularnej przeglądarki. Jak do tej pory, informacji na temat IE10 dla Windows 7 było bardzo niewiele. Microsoft potwierdził jednak, kiedy nowa wersja tej przeglądarki będzie gotowa dla pobrania dla użytkowników "siódemki".

Część osób spekulowała, że Microsoft w ogóle nie wyda IE10 dla Windows 7 - taka sytuacja byłaby ogromnym zaskoczeniem i rozczarowaniem dla wielu osób, które mimo wszystko bardzo chętnie korzystają z kolejnych, coraz lepszych wydań tej przeglądarki. Na szczęście IE10 pojawi się w wersji dla Windows 7.
 
Microsoft poinformował, że Internet Explorer 10 dla systemu Windows 7, powinien być gotowy do pobrania już w połowie listopada. Będzie to jednak wydanie testowe - koncern z Redmond dość tradycyjnie liczy na bardzo aktywny udział użytkowników w testach. Data premiery stabilnej jest uzależniona od liczby wykrytych błędów i problemów.
Ocena 2.69/5 (53.77%) (228 głosów)
 • Śledzik
TAGI: testy,   ie10,   windows   przegladarki   7,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.