Użytkownicy wypromują wpisy na Facebooku

Pawel Cebula, 04-10-2012 | Źródło: Facebook

Facebook niedawno poinformował o wprowadzeniu kolejnej możliwości, jaka została udostępniona użytkownikom. Od teraz osoby korzystające z Facebooka mogą skorzystać z możliwości promowania swoich wpisów.

Możliwość promowania wpisów jest już dostępna od dłuższego czasu, jednak z tej opcji mogą korzystać przede wszystkim firmy, którym zależy na dotarciu do możliwie jak najszerszego grona użytkowników. Opcja ta jest bardzo chętnie wykorzystywana, co doskonale widać w tym najpopularniejszym na świecie serwisie społecznościowym.
 
Promowanie swoich wpisów na Facebooku mają użytkownicy, którzy korzystają z tego serwisu w Stanach Zjednoczonych i Nowej Zelandii. Jaka jest cena "wypromowania" wybranego wpisu? W Stanach Zjednoczonych cena ta wynosi 7 dolarów, jednak jest pewne ograniczenie - użytkownik nie może mieć więcej niż 5 tys. znajomych lub subskrybentów.
 
Z czasem promowanie wpisów ma zostać udostępniona w kolejnych krajach - na razie nie wiadomo, w których konkretnie, jednak najprawdopodobniej będą to Państwa z największą liczbą użytkowników tego serwisu.
Ocena 2.79/5 (55.89%) (365 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.