Yelp wchodzi do Polski

Pawel Cebula, 04-10-2012 | Źródło: Yelp

Od pewnego czasu krążyły nieoficjalne informacje, zgodnie z którymi Yelp miał oficjalnie zadebiutować w Polsce. Już w tej chwili możliwe jest rejestrowanie kont i dzielenie się swoimi opiniami na temat usług i firm.

Yelp jest bardzo popularnym na całym świecie serwisem, który umożliwia zapoznawanie się z rekomendacjami i opiniami, które dotyczą szeroko rozumianej branży usługowej. Internauci mogą zapoznać się z informacjami, które dotyczą restauracji, klubów, sklepów, salonów Spa i wielu innych.

 
Na tę chwilę, największa liczba informacji dotyczących usług jest dostępna w Warszawie, jednak możemy spodziewać się, że z czasem liczba informacji zwiększy się również w przypadku pozostałych miast. Zainteresowane firmy już teraz mogą korzystać z oferty Yelp dla biznesu, promując swoją ofertę w tym serwisie.
 
Yelp jest dostępny również dla użytkowników urządzeń mobilnych, które działają pod kontrolą systemów Android oraz iOS.
Ocena 2.46/5 (49.17%) (253 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.