Mapy Google w mobilnej wersji ze Street View

Pawel Cebula, 03-10-2012 | Źródło: Softpedia

Wielu użytkowników iOS 6 zgodnie przyznaje, że największą wadą tego wydania systemu jest brak Map Google. Pomijając już kwestie kto zawinił, Google próbuje pomóc użytkownikom, którzy są niezadowoleni z Map Apple, zwiększając możliwości, jakie oferuje mobilna wersja Map Google.

Decyzja o zerwaniu współpracy Google z Apple w kwestii dostarczania map spotkała się z bardzo dużym zaskoczeniem. Firma z Cupertino zapowiedziała wprowadzenie własnej usługi map, co początkowo zostało przyjęte z zadowoleniem. Dość szybko jednak okazało się, że huczne zapowiedzi o wysokiej jakości tej usługi miały się nijak do rzeczyistości.
 
W efekcie, użytkownicy systemu iOS 6 zostali z Mapami Apple i ewentualną możliwością korzystania z mobilnej wersji usługi Google. Problem jest niestety taki, że mobilne Mapy Google oferują znacznie mniej możliwości. Wyszukiwarkowy gigant postanowił jednak dodać jedną z wielu brakujących opcji - wkrótce osoby korzystające z tej wersji Map Google mogą również korzystać z trybu "street view".
 
Z nieoficjalnych informacji wynika, że to jedna z kilku nowości, jakie pojawią się w nowym wydaniu tej mobilnej usługi Google. Funkcja "Street View" ma być dostępna już wkrótce.
Ocena 2.71/5 (54.21%) (428 głosów)
 • Śledzik
TAGI: view   google,   mapy,   mobile,   street  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.