Grupy na Facebooku zintegrowane z Dropboksem

Pawel Cebula, 27-09-2012 | Źródło: SlashGear

Jedną z funkcji, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem na Facebooku są grupy. Opcja ta jest doceniana przez uczniów, studentów, a także osoby współpracujące razem nad czymś. Problemem w przypadku grup na Facebooku jest dzielnie się plikami, jednak z pomocą przychodzi Dropbox.

Grupy na Facebooku są stale rozwijane, uzyskując jednocześnie wiele bardzo przydatnych funkcji, które ułatwiają komunikację między użytkownikami. Niezmiennie bardzo kłopotliwe pozostawało dzielenie się plikami - jeżeli taka potrzeba była sporadyczna, najczęściej wykorzystywane są darmowe hostingi plików, w przeciwnym razie zakładano konto e-mail lub na Dropboksie.
 
Okazuje się, że Facebook wreszcie zauważył ten problem i użytkownicy "grup" wkrótce powinni otrzymać możliwość dzielenia się plikami, w oparciu o Dropboksa. Bardzo dobrą wiadomością jest to, że możliwe jest przesłanie różnego rodzaju plików - wideo, zdjęć, tekstowych, czy audio. Rozwiązanie jest bardzo proste, jednak z pewnością spełni swoje zadanie.
Ocena 2.49/5 (49.89%) (184 głosów)
 • Śledzik
TAGI: dropbox,   dysk,   pliki,   facebook  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.