Chrome 22 już w wersji stabilnej

Pawel Cebula, 26-09-2012 | Źródło: Google

Google konsekwentnie trzyma się swojego harmonogramu aktualizacji, co oznacza, że właśnie pojawiła się kolejna wersja przeglądarki, rozwijanej przez wyszukiwarkowego giganta. Co nowego pojawiło się w Chrome 22?

Po kilku tygodniach w kanale beta, Chrome 22 wreszcie uzyskał status stabilnej aplikacji, a co za tym idzie, ta wersja jest już dostępna dla szerszego grona użytkowników. Tradycją od pewnego czasu stało się również to, że zmiany w kolejnych wersjach nie są zbyt rewolucyjne. Czy tym razem jest inaczej?

 
Do nowości w Chrome 22 można zaliczyć przede wszystkim dodanie Mouse Lock API, co z pewnością docenią gracze, czy inni użytkownicy korzystający np. z trójwymiarowych animacji. Poza tym, pojawiły się dodatkowe usprawnienia związane z obsługę przeglądarki w systemie Windows 8. 
 
Chrome 22 uwzględnia również poprawki dotyczące ekranów o wysokiej rozdzielczości - np. Retina w MacBooku Pro. Gigant z Mountain View poinformował również o usunięciu jednego krytycznego błędu i kilkunastu mniejszych, za odkrycie których wypłacono nagrody od 5000 do 500 dolarów.
Ocena 2.58/5 (51.61%) (384 głosów)
 • Śledzik
TAGI: retina   google,   bledy,   chrome,   kursor,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.