Google Street View pod wodą

Pawel Cebula, 26-09-2012 | Źródło: Google

Google nieustannie rozwija swoje usługi, dodając kolejne ciekawe i przydatne funkcje. Tym razem, ekipa odpowiedzialna za rozwój funkcji Street View w Mapach Google, dodała możliwość "spaceru" po dnie Morza Koralowego.

Street View jest bardzo ciekawą funkcją, dostępną od pewnego czasu również w największych polskich miastach. Gigant z Mountain View nieustannie pracuje nad rozwojem możliwości tej usługi, dodając kolejne nowe funkcje, a także usuwając problemy, z jakimi spotykają się użytkownicy.

 
Dodanie możliwości zajrzenia pod powierzchnię Oceanu Spokojnego jest bardzo ciekawą opcją, pozwalającą na zapoznanie się z tym, jak wygląda cała fauna i flora, niedostępna dla większości osób. Jest to jednocześnie potwierdzenie, że Google chce umożliwić dotarcie do wielu ciekawych miejsc, za pośrednictwem swojej usługi.
 
Na tę chwilę obszar, który został udostępniony do eksploracji jest ograniczony, jednak możemy spodziewać się, że z czasem Google umożliwi przeglądanie najciekawszych miejsc, chętnie odwiedzanych m.in. przez płetwonurków.

 

Ocena 2.64/5 (52.71%) (436 głosów)
 • Śledzik
TAGI: street   mapy   view,   google,   ocean   spokojny  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.