Nowy MySpace już wkrótce!

Pawel Cebula, 25-09-2012 | Źródło: TechCrunch

MySpace jest legendarnym serwisem, który swego czasu przyciągnął miliony użytkowników. Dość szybko jednak pojawiły się nowe serwisy społecznościowe, a sam MySpace przestał być tak atrakcyjny. Po kilku latach braku zmian, przyszedł czas na rewolucję.

MySpace to doskonale znana wszystkim marka, która przyciągała zarówno twórców muzyki, jak i słuchaczy, będąc jednym z najlepszych miejsc, na zapoznanie się z twórczością zarówno tych najpopularniejszych, jak i dopiero początkujących artystów. W pewnym momencie MySpace stracił swoją "magię", co dość szybko odbiło się na popularności serwisu.
 
Aktualnie, najprostszą metodą na komunikację ze swoimi fanami jest Facebook - fanpage pozwala na dotarcie do wielu milionów osób, prezentując im swoją twórczość, jak i umożliwiając im śledzenie swojej kariery. Od kilkunastu miesięcy trwają przygotowania nowej odsłony MySpace, która zapowiada się naprawdę rewolucyjnie.
 

 
Przede wszystkim niemal całkowicie zmieniono wygląd i sposób funkcjonowania serwisu. Layout bardzo wyraźnie nawiązuje do popularnego Pinteresta. Serwis ma oferować łatwą integrację z innymi popularnymi serwisami społecznościowymi, wykorzystując ich potencjał. Położono duży nacisk na stronę funkcjonalną, jak i społecznościową tego serwisu. Aktualnie nie wiadomo, kiedy ma się odbyć start.

 

Ocena 2.6/5 (52.02%) (381 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.