Aktualizacja Twittera

Pawel Cebula, 19-09-2012 | Źródło: twitter

Twitter jest serwisem, w przypadku którego bardzo wiele się dzieje w ostatnich miesiącach. Firma ta ma bardzo poważne plany związane z obsługą API, a także chce zredukować liczbę klientów wykorzystywanych do obśługi tego serwisu. Niedawno wprowadzono kolejne nowości.

Przede wszystkim, wreszcie pojawiła się aktualizacja Twittera dla iOS i Androida. Aktualizacji dla tych systemów nie było już od bardzo dawna, co było dość irytujące dla użytkowników, którzy mieli dość niektórych błędów. Nieciekawie wygląda również kwestia oficjalnej aplikacji "Twitter" przeznaczonej dla systemu OS X - producent zawiesił jej rozwój i nie planuje wydawania kolejnych aktualizacji.
 
Przy okazji wprowadzania nowych wersji klientów Twittera, nie mogło zabraknąć zmian w interfejsie tego serwisu, który jest obsługiwany za pomocą przeglądarki internetowej. Najpowazniejsze zmiany zostały wprowadzone w przypadku strony "Ja", zbierającej aktywności użytkownika w ramach jednego streamu.
 
Twitter wreszcie spełnił oczekiwania użytkowników, dodając do strumienia wiadomości także zdjęcia. Udostępnianie wszystkich zmian i nowości dość tradycyjnie odbywa się stopniowo, wprowadzając modyfikacje po kolei we wszystkich profilach użytkowników.
Ocena 2.53/5 (50.65%) (186 głosów)
 • Śledzik
TAGI: aplikacje,   twitter,   klienty   ios,   android,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.