Wordpress 3.4.2 wydany

Pawel Cebula, 07-09-2012 | Źródło: Wordpress

Wordpress niezmiennie od kilku lat pozostaje jedną z najchętniej wykorzystywanych platform blogowych. Od momentu pojawienia się Wordpressa 3.4, pobrano go w ponad 15 milionach kopii. Dostępna jest już uaktualniona wersja tego skryptu.

Wordpress 3.4.2 to kolejna aktualizacja z tej gałęzi, która dotyczy przede wszystkim kwestii związanych z poprawą błędów i usprawnieniem funkcjonowania różnych opcji. Po zaktualizowaniu skryptu nie powinny występować problemy w panelu administratora, jakie pojawiają się przy korzystaniu ze starszych przeglądarek internetowych.

Rozwiązano również problem, który mógł pojawiać się podczas podglądu wybranego motywu - część użytkowników narzekała, że podgląd jest generowany nieprawidłowo. Grafiki, które mają w nagłówku niepoprawny rozmiar nie będą mogły być przesłane na serwer. Poprawiono również kompatybilność wtyczek z edytorem wizualnym. Wordpress 3.4.2 wnosi także zmiany, poprawiające ogólne bezpieczeństwo.

Najnowsza wersja Wordpressa jest dostępna na stronie Wordpress.org - niestety na razie nie ma dostępnego spolszczenia, które najprawdopodobniej pojawi się już wkrótce.

Ocena 2.53/5 (50.52%) (232 głosów)
 • Śledzik
TAGI: wordpress,   blog   mysql,   php,   cms,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.