Google Drive z podglądem ponad 30 typów plików

Pawel Cebula, 04-09-2012 | Źródło: Google

Wyszukiwarkowy gigant dołożył wielu starań, aby jego usługa pocztowa pozwalała na podgląd wielu typów plików, które mogą być wymieniane między użytkownikami. Możliwość podglądu wielu formatów plików została również zaimplementowana do Dysku Google.

Dysk Google jest usługą, która umożliwia nie tylko łatwe przechowywanie plików w chmurze, a w efekcie również dostęp do wszystkich dokumentów, bez względu na to, gdzie się znajdujemy, a także z jakiego urządzenia w danej chwili korzystamy. Konkurencja w tym segmencie jest bardzo trudna.

W takim przypadku kluczowe jest wyróżnienie się na tle pozostałych usług. Dysk Google oferuje więc możliwość podglądu ponad 30 różnych typów plików. Użytkownik bez potrzeby pobierania elementów może uruchomić podgląd plików Photoshopa, Illustratora i wideo w jakości HD - wszystko to za pośrednictwem przeglądarki internetowej.

Google podkreśla, że możliwe jest również komentowanie poszczególnych plików (np. podczas pracy nad grafiką dla strony internetowej), a w momencie, gdy druga osoba odpowie na komentarz, otrzymujemy powiadomienie.

Ocena 2.59/5 (51.87%) (369 głosów)
 • Śledzik
TAGI: chmura   dysk,   drive,   google,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.