Lepsze wyszukiwanie w Gmailu

Pawel Cebula, 03-09-2012 | Źródło: Softpedia

W ramach Gmaila użytkownicy przechowują ogromną liczbę wiadomości e-mail - w takiej sytuacji bardzo duże znaczenie zaczyna odgrywać odpowiednio funkcjonalna wyszukiwarka. Google niedawno wprowadziło szereg usprawnień w swojej usłudze pocztowej.

Kilka tygodni temu, w Gmailu pojawiła się funkcja automatycznego uzupełniania zapytań w wyszukiwarce Gmaila. Google kontynuuje usprawnianie tej funkcji, wprowadzając kolejne nowości związane z automatycznym uzupełnianiem. Tym razem zwiększono możliwości "zaawansowanego wyszukiwania" w polach "od" i "do". Ma to na celu ułatwienie wyszukiwania kontaktów.

Gmail otrzymał również funkcję, która pozwala na eksport i import niestandardowych ustawień filtrowania poczty. Od teraz każdy użytkownik może wyeksportować plik, który może służyć, jako kopia zapasowa ustawień. Pojawiła się również możliwość zmiany pozycji poszczególnych elementów w pasku nawigacyjnym, który znajduje się po lewej stronie.

Google udostępnił również wszystkim użytkownikom (nie tylko tym, którzy korzystają z eksperymentalnych funkcji w "Laboratorium") możliwość odświeżania kont pocztowych POP. Funkcja ta jest szczególnie przydatna, gdy mamy dodanych kilka skrzynek e-mail.

Ocena 2.5/5 (50.09%) (339 głosów)
 • Śledzik
TAGI: gmail,   laboratorium   google,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.