Dynamic View na 2 mln blogów Google

Pawel Cebula, 29-08-2012 | Źródło: TNW

Google w ubiegłym roku zaprezentował bardzo wiele zmian w Bloggerze - jedną z największych nowości było tzw. "Dynamic Views", czyli system skórek, która mają na celu zapewnić znacznie szybsze ładowanie strony. Teraz pojawiło się wsparcie dla urządzeń mobilnych.

Wprowadzenie Dynamic Views na Bloggerze było bardzo odważnym krokiem. Tak naprawdę nie wiadomo było, czy użytkownicy będą zainteresowani tym mechanizmem. Dość szybko okazało się, że rozwiązanie to spodobało się posiadaczom blogów, które są prowadzone w ramach tej platformy.
 
W ciągu roku, z Dynamic Views skorzystało ponad 2 miliony blogerów, zachęconych szybszym ładowaniem strony nawet o 40% względem tradycyjnego systemu skórek. Od teraz Dynamic Views jest dostępne również w przypadku użytkowników mobilnych, którzy odwiedzają blogi za pomocą tabletów i smartfonów.
 
Aktualnie obsługiwane są najpopularniejsze przeglądarki mobilne - w przypadku Androida jest to domyślna przeglądarka systemowa i Chrome, natomiast w iOS Chrome i Safari.
Ocena 2.56/5 (51.23%) (244 głosów)
 • Śledzik
TAGI: blog,   view,   safari,   dynamic   chrome   blogger,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.