Facebook coraz bardziej absorbujący

Pawel Cebula, 23-08-2012 | Źródło: Facebook Marketing

Statystyki prezentowane przez Facebooka robią ogromne wrażenie na wszystkich - nawet tych, którzy nie są przekonani do tego serwisu. Niedawno pojawiły się nowe dane związane z tym serwisem społecznościowym.

Okazuje się, że Facebook w tej chwili może pochwalić się liczbą 955 milionów aktywnych użytkowników w ciągu miesiąca. Serwis Marka Zuckerberga powoli zbliża się do 1 miliarda aktywnych użytkowników, jednak coraz częściej pojawiają się zarzuty, które dotyczą rosnącej liczby fałszywych kont, które muszą zostać wyeliminowane.
 
Imponujące jest to, że 58% wszystkich użytkowników korzysta z Facebooka codziennie. Oznacza to bardzo wysoki poziom zaangażowania użytkowników. Te dane mają bezpośrednie przełożenie na czas spędzony na Facebooku. Użytkownik miesięcznie spędza średnio 6 godzin i 35 minut przeglądając treść tego serwisu.
 
Facebook może się również pochwalić imponującym udziałem urządzeń mobilnych w ruchu serwisu - 543 miliony osób miesięcznie korzysta z Facebooka za pośrednictwem smartfonów i tabletów. Oznacza to, że rok do roku liczba ta zwiększyła się o 67%.
Ocena 2.71/5 (54.11%) (360 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.