Dropbox z udoskonaloną stroną www

Pawel Cebula, 20-08-2012 | Źródło: Softpedia

Dropbox w ostatnich miesiącach bardzo poważnie zmienił swoją aplikację dla systemów mobilnych, a także stronę www, która umożliwia zarządzanie plikami za pośrednictwem przeglądarki internetowej. Dropbox konsekwentnie kontynuuje usprawnianie swojej strony.

Jednym z największych atutów w przypadku Dropboksa jest niemal natychmiastowy dostęp do plików i folderów, niezależnie od tego, czy korzystamy z serwisu za pośrednictwem przeglądarki, czy aplikacji dla Androida. Założenia są proste - ma być szybko i łatwo. Niedawno wprowadzona została zmiana, która jest warta odnotowania.
 
Przesyłając jakiś plik ze swojego smartfona na Dropboksa najwięcej czasu zabiera sama transmisja danych. Użytkownicy narzekali, że pomimo zakończenia transferu, musieli wielokrotnie odświeżać stronę, aby uzyskać dostęp do przesłanego niedawno pliku. Od teraz wszystko będzie działo się automatycznie.
 
Po wprowadzeniu ostatnich zmian, plik lub folder zostanie wyświetlony natychmiast, jak to tylko będzie możliwe - wszystko stanie się w sposób automatyczny. Użytkownik nie będzie musiał już wielokrotnie odświeżać strony, zastanawiając się, czy transmisja danych została zakończona powodzeniem.
Ocena 2.65/5 (53.09%) (298 głosów)
 • Śledzik
TAGI: android,   www,   dropbox,   ios  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.