Pinterest otwarty dla wszystkich

Pawel Cebula, 09-08-2012 | Źródło: TNW

Do tej pory możliwość rejestracji w serwisie Pinterest mieli przede wszystkim użytkownicy, którzy posiadali zaproszenia. Mimo to, serwis odniósł ogromny sukces. Od niedawna Pinterest jest dostępny dla wszystkich - bez zaproszeń.

 

Pinterest jest pewnego rodzaju fenomenem - bardzo wiele osób nie jest w stanie zrozumieć tego, dlaczego warto skorzystać z tego serwisu. Mimo to, dość szybko Pinterest piął się w rankingu popularności serwisów społecznościowych - w Stanach Zjednoczonych zajmuje aktualnie trzecie miejsce.
 
Niedawno wprowadzone zostały zmiany w designie Pinterest, a także wprowadzono kilka nowych kategorii (cytaty, tatuaże, śluby). Od pewnego czasu krążyły informacje, zgodnie z którymi zbliża się moment publicznego udostępniania wszystkim zainteresowanym możliwości rejestracji w tym serwisie.
 

Pinterest dość szybko pozyskał kolejnych inwestorów, co w efekcie sprawiło, że aktualna wartość tego serwisu społecznościowa wynosi ponad 1 miliard dolarów. Wynik jest naprawdę imponujący, jak na tak krótki czas działalności serwisu.

Ocena 2.57/5 (51.42%) (261 głosów)
  • Śledzik

Komentarze:

  • jest!
    Dodał: Majka data: 2012-08-20
    ten portal wymiata, a teraz jest jeszcze mobilna wersja na androida http://www.t-mobile-trendy.pl/artykul,3789,mobilny_pinterest,technewsy,20.html przez to na pewno będzie jeszcze popularniejszy


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.