Hazard na Facebooku

Pawel Cebula, 08-08-2012 | Źródło: TheNextWeb

Doniesienia związane z tym, że Facebook zamierza rozszerzyć zakres usług o charakterze rozrywkowym, krążyły już od wielu miesięcy. Najczęściej mówiło się o umożliwieniu użytkownikom uprawiania hazardu. Wspomniane doniesienia zostały niedawno potwierdzone.

Hazard w internecie, niezmiennie od lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem - niestety, w niektórych krajach jest on nielegalny (np. w Polsce). Kwestią czasu było to, kiedy Facebook zaoferuje użytkownikom możliwość uprawiania hazardu, dając im jednocześnie szanse na wygranie prawdziwych pieniędzy.
 
Od niedawna na Facebooku dostępna jest specjalna aplikacja, która powstała przy współpracy ze znaną firmą Gamesys. Aktualnie możliwość korzystania z tej formy rozrywki mają przede wszystkim użytkownicy z Wielkiej Brytanii. Oferta gier jest dość szeroka, dzięki czemu każdy zainteresowany znajdzie coś odpowiedniego dla siebie.
 
Wprowadzenie takiej usługi wymagało od Facebooka podjęcia konkretnych działań, mających na celu ochronę użytkowników, którzy mają poniżej 18 latu. Na razie nie wiadomo, czy usługa będzie dostępna w pozostałych krajach.
Ocena 2.5/5 (50.09%) (234 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.