eBay Now wystartował w San Francisco

Pawel Cebula, 06-08-2012 | Źródło: TechCrunch

Od pewnego czasu krążyły informacje, zgodnie z którymi eBay planuje uruchomienie usługi umożliwiającej zrealizowanie dostawy zakupionego produktu tego samego dnia, którego dokonano zakupu. Niedawno pojawiły się kolejne szczegóły dotyczące eBay Now.

Największym problemem w przypadku serwisów aukcyjnych i sklepów internetowych jest czas oczekiwania na zrealizowanie wysyłki zakupionego przedmiotu. Właśnie z tego powodu, użytkownicy bardzo często decydują się na oferty, które umożliwiają odbiór przedmiotu np. w tym samym mieście, tego samego dnia.
 
eBay Now, który niedawno wystartował w San Francisco, oferuje użytkownikom możliwość otrzymania zamówionego przedmiotu tego samego dnia, gdy dokonali zakupu. Wszystko odbywa się za pośrednictwem aplikacji eBay dla iOS. Koszt takiej dostawy to 5 dolarów - dostawa tego samego dnia dotyczy tylko osób z San Francisco, które dokonają zakupu w lokalnych sklepach.
 
Aktualnie eBay Now znajduje się w fazie beta - teoretycznie jest to zamknięta beta, jednak na tę chwilę każdy zainteresowany użytkownik może zapisać się do testów. eBay prawdopodobnie z czasem zechce rozszerzyć dostępność tej usługi również na pozostałe największe miasta zarówno w USA, jak i Europie.
Ocena 2.44/5 (48.88%) (160 głosów)
 • Śledzik
TAGI: ebay,   now,   aukcje,   ebay   dostawy  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.