Hangout również w Gmailu

Pawel Cebula, 31-07-2012 | Źródło: Google Blog

Jedną z funkcji, która jest najczęściej chwalona przez użytkowników Google+ to "Hangout". Dzięki niej, użytkownicy mają możliwość bardzo prostego stworzenia wideoczatu z wieloma użytkownikami tego serwisu. Hangout trafił właśnie do Gmaila.

Google+ pomimo początkowych problemów, coraz szybciej zyskuje kolejnych użytkowników, którzy najwyraźniej szukają czegoś nowego, ponadto, co do zaoferowania ma im Facebook. Jedną z najchętniej wykorzystywanych funkcji jest Hangout. Google uznał, że przyszedł moment, gdy warto przenieść tę opcję do Gmaila.
W efekcie, użytkownicy, którzy korzystają z Gmaila mogą nawiązywać między sobą połączenia wideo. Koncern z Mountain View przewidział również możliwość korzystania z Hangout z osobami z Google+, a także urządzeń mobilnych, wykorzystujących system iOS i Android.
 
Pierwsi użytkownicy Gmaila już teraz mogą korzystać z Hangout - dość tradycyjnie, udostępnianie nowych funkcji w tak popularnych usługach zajmuje trochę czasu - ostatecznie wszyscy użytkownicy powinni otrzymać do niej dostęp w ciągu kilku najbliższych tygodni.
Ocena 2.59/5 (51.82%) (181 głosów)
 • Śledzik
TAGI: hangout,   google,   google+  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.