Nowości w Listonicu

Jacek Pluta, 26-07-2012 | Źródło: Informacja prasowa

Ostatnie dodatki do aplikacji Listonic jeszcze bardziej ułatwiają planowanie i robienie zakupów. Kolejnym krokiem w stronę wygodnych wizyt w sklepie jest wprowadzenie m.in. Szybkiej listy.

Szybka lista to gotowa lista produktów, które użytkownik aplikacji może potrzebować. Lista tworzona jest na podstawie najpopularniejszych przedmiotów kupowanych z Listonic lub z towarów, które dana osoba kupowała dotychczas. Istnieje także możliwość wyboru swoich ulubionych produktów, które, bez ręcznego wpisywania, można szybko dodać do swojej listy zakupów. 
 
Ponadto Szybka lista jest ciekawą alternatywą do przeszukiwania kuchni i zastanawiania się, co jeszcze może być potrzebne. Wystarczy przejrzeć listę produktów i wybrać, które zostaną dodane do listy zakupów.
Ostatnia aktualizacja aplikacji przynosi także Inspiracje Kulinarne. Z ich pomocą Listonic umożliwia szybkie przejrzenie przepisów z blogów i serwisów kulinarnych. Każdy przepis jednym kliknięciem można zamienić na listę zakupów. 
 
Od najnowszej wersji aplikacji z prawie wszystkich funkcji można korzystać bez rejestracji i logowania. Wystarczy pobrać Listonic z App Store lub Google Play.
 
 
Ocena 2.51/5 (50.15%) (199 głosów)
 • Śledzik
TAGI: listonic  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.