3 mld pobrań dodatków dla Firefoksa

Pawel Cebula, 26-07-2012 | Źródło: WebProNews

Jeszcze kilka lat temu, Firefox był najpopularniejszą alternatywną przeglądarką internetową, oferującą wiele istotnych udogodnień. Jednym z największych atutów Firefoksa była obsługa dodatków. Ile tego typu elementów zostało pobranych od 2004 roku?

Dodatki dla przeglądarki Firefox są ogromnym atutem przemawiającym na korzyść tej aplikacji. Użytkownicy mają ogromny wybór elementów, które dopasowują przeglądarkę do indywidualnych potrzeb każdej osoby korzystającej z Firefoksa. Baza tego typu dodatków jest naprawdę ogromna.
 
Dodatki dla Firefoksa zostały zaprezentowane w 2004 roku - od tego momentu, użytkownicy tej przeglądarki mają możliwość modyfikowania swojej aplikacji, rozszerzając jej możliwości ponad to, co Mozilla zdążyła przygotować w kolejnych wydaniach Firefoksa. Dane związane z tymi elementami robią naprawdę duże wrażenie.
 
Okazuje się, że blisko 85% wszystkich użytkowników Firefoksa posiada przynajmniej jeden zainstalowany dodatek w swojej przeglądarce. Zdecydowanie najpopularniejszymi rozszerzeniami są: Adblock Plus, Firebug, NoScript, Personas Plus i VideoDownloaderHelper. W sumie przez 8 lat pobrano aż 3 miliardy dodatków dla Firefoksa.
Ocena 2.7/5 (54.01%) (277 głosów)
  • Śledzik
TAGI: firefox,   mozilla,   dodatki,   adblock  

Komentarze:

  • hlMxnsTjETFWmlhfK
    Dodał: Carolina data: 2012-08-05
    Hym, mam kilka problemf3w z betą. BonEcho działa dozrbe, ale w Becie mam kilka denerwujących mnie błedf3w. Mianowicie, na dole mam jakiś szary pasek z czerwonym znaczkiem ^. Może i nie byłby tak irytujący, ale zajmuje dość duży kawałej strony. Dodatkowo zakładki pojawiają się dopiero po włączeniu zarządzania zakładkami, wcześniej to menu jest po prostu puste.


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.