Trwają testy nowej strony głównej YouTube

Pawel Cebula, 26-07-2012 | Źródło: Google

Kilkanaście miesięcy temu, Google wprowadziło zmiany w wyglądzie większości swoich usług, ujednolicając ich kolorystykę. Bardzo poważne zmiany zostały wprowadzone w serwisie YouTube - wygląda jednak na to, że wkrótce wprowadzone zostaną kolejne zmiany.

O kolejnej odsłonie YouTube mówi się już od kilku tygodni. Całkiem niespodziewanie, część użytkowników tego serwisu niedawno otrzymała dostęp do nowej wersji tego serwisu, dzięki czemu Google ma możliwość wychwycenia ewentualnych błędów, jakie mogą pojawić się przy większej liczbie internautów.
 
 
Część użytkowników, po wejściu na stronę YouTube, była automatycznie przenoszona na stronę youtube.com/lohp, która umożliwia sprawdzenie nowej wersji tego najpopularniejszego serwisu wideo. Pozostali użytkownicy po wejściu na tę stronę otrzymają błąd 404.
 
Jak wygląda nowy YouTube? Pierwsze skojarzenie dla zdecydowanej większości użytkowników - Pinterest. Nowy design Youtube bardzo mocno nawiązuje do tego startupu, bardzo atrakcyjnie eksponując materiały wideo. Na razie nie wiadomo, kiedy Google udostępni nowy interfejs wszystkich zainteresowanym.
Ocena 2.5/5 (50.1%) (414 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google,   pinterest   youtube,   wideo,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.