Zmiany w komentarzach w YouTube

Pawel Cebula, 24-07-2012 | Źródło: YouTube

Komentarze w serwisie YouTube znane są z tego, że ich poziom jest bardzo niski, a miejsce to bardzo często jest wykorzystywane do toczenia prywatnych wojen między użytkownikami. Google ma plan, jak zmienić aktualny stan rzeczy.

Zdecydowana większość właścicieli serwisów internetowych wie, że komentarze, które są podpisywane pseudonimami bardzo poważnie różnią się od tych, pod którymi użytkownicy podpisują się swoim prawdziwym imieniem i nazwiskiem. To właśnie dzięki temu Google chce nieco poprawić sytuację w serwisie YouTube.
 
Ostatnio Google rozpoczął akcję proponowania użytkownikom serwisu YouTube używanie swojego imienia i nazwiska. Osoba korzystająca z tego serwisu, będzie mogła automatycznie powiązać konta w serwisach YouTube i Google+, wykorzystując informacje podane przez użytkownika.
 
Możliwe jest również zrezygnowanie z tej opcji, jednak w takiej sytuacji użytkownik będzie musiał uargumentować swoją decyzję. Na razie nie wiadomo, czy Google zdecyduje się na "wymuszenie" podawania imienia i nazwiska w przypadku osób, które korzystają z serwisu YouTube.
Ocena 2.72/5 (54.41%) (229 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.