YouTube z funkcją zamazywania twarzy

Pawel Cebula, 19-07-2012 | Źródło: YouTube

YouTube nie jest serwisem typowo rozrywkowym, pełniąc również funkcję platformy, która umożliwia szybkie dotarcie do wielu osób, prezentując relacje wideo z różnych wydarzeń. Coraz większą rolę odgrywa to, aby zapewnić anonimowość osobom, które zostały uchwycone na danej sekwencji wideo.

YouTube wprowadził funkcję, która umożliwia niemal natychmiastowe poprawienie jakości materiału wideo, stabilizując ujęcia tak, aby wyglądały one znacznie lepiej niż w oryginale. Wszystkie czynności związane z edycją plików wideo w ramach YouTube charakteryzują się tym, że można je wykonać za pomocą dosłownie kilku kliknięć.
 
Nagrywając relację z jakichś zdarzeń, czasami pojawia się konieczność zamazania twarzy osobom, które pojawiły się w materiale - tego typu proces wymaga odpowiednich aplikacji i umiejętności. YouTube wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkownikom, udostępniając specjalne narzędzie, umożliwiające automatyczne zamazanie twarzy.
 
Opcja ta jest dostępna w edytorze filmów YouTube - użytkownik może skorzystać z niej zaraz po przesłaniu pliku wideo na serwery Google. Rozwiązanie to w sposób automatyczny wykrywa twarze, zamazując je tak, aby ich rozpoznanie było niemożliwe.
Ocena 2.49/5 (49.83%) (238 głosów)
 • Śledzik
TAGI: edycja   google,   youtube,   wideo,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.