Google+ notuje poważne wzrosty popularności

Pawel Cebula, 18-07-2012 | Źródło: Compete

Przez kilkanaście miesięcy funkcjonowania Google+ utarło się, że serwis ten nie cieszy się zbyt dużym zainteresowaniem wśród internautów, pokazując, że starania ze strony Google są bezcelowe. Statystyki wskazują jednak na coś innego.

Firma Compete zaprezentowała ostatnio dane, które dotyczą popularności Google+ w Stanach Zjednoczonych. Okauzje się, że tylko w czerwcu serwis ten zanotował 43% wzrost popularności, osiągając 31,9 miliona unikalnych użytkowników, co jest naprawdę niezłym wynikiem.
 
W maju Google+ zostało odwiedzone przez 22,3 miliona użytkowników - wyraźnie więc widać, że w ciągu zaledwie miesiąca serwis rozwijany przez wyszukiwarkowego giganta zyskał niemal 10 milionów użytkowników i to w samych Stanach Zjednoczonych.
 
Niezmiennie najpopularniejszym serwisem społecznościowym w USA jest Facebook, który został w czerwcu odwiedzony przez 158,6 miliona unikalnych użytkowników - kolejne miejsca zajmują: YouTube (153,8 mln UU), Twitter (42,6 mln UU), Google+ (31,9 mln UU) i LinkedIn (24,6 mln UU).
Ocena 2.74/5 (54.81%) (393 głosów)
 • Śledzik
TAGI: google,   plus,   linkedin   facebook,   twitter,  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.