Zmiany w LinkedIn

Pawel Cebula, 16-07-2012 | Źródło: LinkedIn Blog

Ostatnio o LinkedIn najwięcej mówiło się w kontekście wycieku haseł i zakończeniu integracji Twittera z tym serwisem. Tym razem wprowadzono nowe możliwości w tym serwisie, które dość mocno nawiązują do Facebooka.

LinkedIn Today jest usługą, która została uruchomiona w maju tego roku. Zadaniem tego serwisu jest umożliwienie użytkownikom dostępu do różnego rodzaju najważniejszych i świeżych informacji, łącząc jednocześnie w sobie funkcje znane z serwisów społecznościowych. Zespół LinkedIn najwidoczniej uznał, że przyszedł czas na zmiany.
 
Serwis informacyjny LinkedIn został rozbudowany o funkcję "lubię to", która jest jednym z najbardziej charakterystycznych elementów Facebooka. W ten sposób, użytkownicy mogą ocenić wybrane teksty. Pojawiła się również możliwość komentowania newsów, której bardzo brakowało wielu osobom.
 
Dość dużym zainteresowaniem może jednak cieszyć się funkcja "Trending In Your Network", która pozwala na przeglądanie różnego rodzaju treści, które mogą nas zainteresować m.in. z racji wykonywanego zawodu. Funkcja ta jest dostępna w prawej części serwisu.
Ocena 2.66/5 (53.28%) (259 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:



  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.