Ruszył bank zdjęć stockowych Depositphotos (artykuł reklamowy)

Jacek Pluta, 12-07-2012 | Źródło: Artykuł sponsorowany

Jak wiadomo na rynku mamy wiele banków zdjęć stockowych, w których możemy bez problemu pobierać potrzebne nam stocki, ale nie każdy bank posiada taką samą ofertę i taki przyjazny design jak Depositphotos.

Jest to stosunkowo nowy bank, który niedawno pojawił się na rynku, ale jego zasoby całkiem niedawno przekroczyły już 8 milionów plików w bazie, co daje nam bardzo duży wybór. W związku z dodaniem 8 milionowego zdjęcia wprowadzono również nową funkcjonalność – lithbox, która znacznie ułatwia wyszukiwanie i pobieranie potrzebnych nam plików.

 

 

Po prostu dzięki tej funkcjonalności możemy grupować i pobierać potrzebne dla nas pliki. Po za tym w Depositphotos mamy również przejrzysty podział na kategorie, co również przyspiesza odnajdywanie potrzebnych nam plików. Jeśli interesują nam pliki do tworzenia stron internetowych, warto jest wybrać dział tekstury i tła, w którym znajdziemy ciekawe elementy na strony www.  

 

Możemy również decydować jak mają być wyświetlane konkretne pliki, czy według popularności, ilości pobrań czy daty dodania do systemu. Po za tym istnieje odpowiednia wyszukiwarka, która pozwala nam wpisywać konkretne zapytanie. W bankach zdjęć takich jak Depositphotos właśnie to jest najlepsze, że wybór zdjęć jest bardzo duży i oprócz bardzo ogólnych tematów znajdujemy również te najbardziej wyszukane i niszowe. Po za tym wiele plików ma bardzo wysoką jakość – znajdujemy tu wektory stockowe, które jak wiadomo możemy powiększać bez strat na jakości. Może na strony internetowe nie jest to bardzo potrzebne, ale w przypadku kompanii marketingowych czy tego rodzaju spraw okazuje się to po prostu nieocenione.

 

W Depositphotos spotykamy również kategorię ilustracje stockowe, w której znajdziemy wiele zdjęć przydatnych w biznesie czy tworzeniu naszych prezentacji. Do systemu każdego dnia dodawane są tysiące nowych plików, które są oczywiście moderowane pod względem jakości, dlatego możemy mieć pewność, że znajdziemy tu coś odpowiedniego dla siebie.

Ocena 2.56/5 (51.22%) (230 głosów)
 • Śledzik
TAGI: zdjecia   stocki  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.