MegaUpload wkrótce wróci?

Pawel Cebula, 06-07-2012 | Źródło: ComputerWorld

Akcja zamknięcia serwisu MegaUpload została przeprowadzona z niebywałym rozmachem - było to jednak dopiero początek kłopotów Kima Dotcoma i użytkowników jego serwisu. Co zaskakujące, serwis wkrótce może wrócić online.

Wątpliwości odnośnie całej akcji wymierzonej przeciwko Dotcomowi i MegaUpload jest mnóstwo. Do tej pory większość tego typu akcji nie była aż tak spektakularna. Cała ta sytuacja jest bardzo problematyczna nie tylko dla samego właściciela, ale i użytkowników, którzy na serwerach MegaUpload przetrzymywali legalne pliki.

Od kilku miesięcy, z prawnego punktu widzenia, jest w dokładnie tym samym miejscu i nie wiadomo, jak dalej potoczą się losy tego serwisu. Rąbka tajemnicy uchyla jednak sam właściciel, który już teraz zapowiada, że wkrótce odbędzie się ponowy start jego serwisu, oferującego możliwość hostowania i dzielenia się plikami.

Kim Dotcom nie zdradził jednak zbyt wielu detali na ten temat - zapowiedział jednak, że nowy MegaUpload wróci w znacznie lepszej formie niż dotychczas, oferując większe możliwości i szybsze działanie. Serwis ma zostać zabezpieczony przed różnymi atakami.

Ocena 2.79/5 (55.78%) (289 głosów)
  • Śledzik
TAGI: megaupload,   hosting,   pliki,   acta  

Komentarze:


  • Dodał: Gość data: 2012-07-06
    http://kwejk.pl/obrazek/1290384/mega.html


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.