Amazon zaoferuje mapy 3D?

Pawel Cebula, 04-07-2012 | Źródło: GigaOM

Amazon, będący niekwestionowanym liderem w branży e-commerce, zdecydował się na zakup startupu, który oferuje możliwość korzystania z trójwymiarowych map. W jakim celu Amazon zakupił usługę z mapami 3D?

Zakres usług, jakie oferuje Amazon stale się rozrasta. Od pewnego czasu, firma ta ma w swojej ofercie nawet tablet Kindle Fire, który wykorzystuje system Android. Dzięki temu, użytkownik ma możliwość czytania e-booków, pobierania aplikacji z Amazon AppStore, czy przeglądania internetu w sposób podobny, jak to ma miejsce w przypadku innych urządzeń tego typu.
 
Dość dużym zaskoczeniem okazało się to, że Amazon zakupił UpNext. Usługa ta umożliwia przeglądanie map, z wykorzystaniem trójwymiarowej technologii. Wygląda na to, że Amazon postanowił dołączyć do pozostałych firm i koncernów, które w ramach swoich urządzeń oferują możliwość korzystania z "autorskich" rozwiązań.
 
Niemal pewne jest to, że trójwymiarowe mapy będą jedną z nowości, która zostanie zaprezentowana już wkrótce, podczas demonstracji kolejnej generacji tabletów Amazon. Jednym z pewniaków jest Kindle Fire 2, który będzie stanowił bezpośrednią odpowiedź na Nexusa 7, zaprezentowanego niedawno przez Google.
Ocena 2.69/5 (53.8%) (245 głosów)
 • Śledzik
TAGI: amazon,   mapy,   kindle   tablet   fire,  

Komentarze:

 • nie mieści się
  Dodał: Gość data: 2012-08-12
  mieści sinie ę:Amazon zaoferuje mapy 3D?w tematach chlip chlip. ale fajne bedą mapy w 3d
 • nie mieści się
  Dodał: Gość data: 2012-08-12
  nie mieści się nie ę:Amazon zaoferuje mapy 3D?w tematach chlip chlip. ale fajne bedą mapy w 3d


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.