Grono.net przechodzi do historii

Pawel Cebula, 02-07-2012 | Źródło: własne

Grono.net swego czasu było jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych w Polsce, ciesząc się ekskluzywnością za sprawą zamkniętego systemu opartego o zaproszenia. Przyszedł jednak wyraźny koniec tego serwisu w dotychczasowej formie.

Od momentu, gdy pojawiła się Nasza Klasa, Grono.net zaczęło tracić coraz więcej użytkowników. Kolejne próby upodobnienia Grona do Facebooka przynosiły efekt odwrotny do zamierzonego, sprawiając, że zaczęli postrzegać ten serwis, jako kopię. Wyraźny był również brak klarownej wizji odnośnie serwisu.

 

Od pewnego czasu po wejściu na stronę Grono.net, użytkownik był automatycznie przenoszony na domenę Grono.net.pl, co wzbudzało bardzo duże zamieszanie wśród internautów. Zapowiedziano również zmiany w "Gronie" od strony funkcjonalnej i estetycznej. Niewiele osób spodziewało się, że Grono.net przekształci się w serwis do pobierania i przechowywania plików.

 

Aktualny adres "nowego grona" to grono.net.pl - stara domena nie prowadzi do serwisu. Nowa wersja Grono funkcjonuje na zasadach bardzo zbliżonych do tego, co ma do zaoferowania Chomikuj.pl. Na tę chwilę nie widać zbyt dużej aktywności użytkowników

Ocena 2.83/5 (56.68%) (253 głosów)
  • Śledzik

Komentarze:

  • Well Well Wellcome
    Dodał: Gość data: 2017-03-29
    http://erty.gq

    www.erty.gq


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.