Chrome 20 poprawia bezpieczeństwo

Pawel Cebula, 28-06-2012 | Źródło: Google

Czasy, gdy kolejne wersje przeglądarek internetowych wnosiły ze sobą potężne listy zmian, minęły bezpowrotnie, wraz z wprowadzeniem nowego harmonogramu aktualizacji aplikacji. Zgodnie z planem, od niedawna na serwerach Google dostępny jest Chrome 20.

Dość tradycyjnie zespół Google po sześciu tygodniach od momentu wydania ostatniej stabilnej wersji Chrome, udostępnił kolejne wydanie swojej przeglądarki internetowej. Użytkownicy liczący na szereg nowości mogą czuć się bardzo rozczarowani, gdyż Chrome 20 ogranicza się przede wszystkim do poprawek błędów.
 
Błędy, jakie zostały usunięte dotyczyły przede wszystkim kwestii bezpieczeństwa - Google tradycyjnie wynagrodziło osoby, które zgłosiły problemy związane z bezpieczeństwem - w efekcie rozdano użytkownikom 8 tys. dolarów. Najpoważniejszy błąd dotyczył biblioteki libxml, który pojawiał się w 64-bitowej wersji przeglądarki, przeznaczonej dla Linuksa.
 
Chrome 20, dość tradycyjnie jest dostępny dla systemów Windows, OS X i Linux.
Ocena 2.68/5 (53.67%) (376 głosów)
  • Śledzik

Komentarze:

  • dość tradycyjny
    Dodał: dość data: 2012-06-28
    dość tradycyjnie słaby tekst...


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.