Google organizuje kurs efektywnego wyszukiwania

Pawel Cebula, 27-06-2012 | Źródło: The Verge

Wyszukiwarka Google jest jedną z najczęściej odwiedzanych stron, co doskonale potwierdzają liczne statystyki. Bardzo istotne jest to, aby umiejętnie korzystać z tej usługi. W związku z tym, Google ogłosił specjalny kurs, mający na celu zaznajomienie użytkowników z technikami efektywnego wyszukiwania.

W przypadku wielu użytkowników, Google jest ustawiony jako strona domowa przeglądarki, pozwalając na szybkie skorzystanie z możliwości tej wyszukiwarki. W Polsce, Google niezmiennie od wielu lat znajduje się na czele listy najpopularniejszych stron internetowych. Korzystanie z Google jest bardzo proste, problem pojawia się jednak w momencie, gdy czegoś nie potrafimy znaleźć.

 

Właśnie z myślą o poprawie efektywności i umiejętności wyszukiwania, Google zapowiedział darmowy, internetowy kurs pod nazwą "Power Searching with Google". Cała akcja ma się rozpocząć już 10 lipca. Dwutygodniowy program przewiduje sześć zajęć po 50 minut. Oczywiście nie zabraknie czynnika społecznościowego - użytkownik będzie mógł komunikować się z innymi uczestnikami, za pomocą Google+ i Grup Google.

 

Aby uczestniczyć w wirtualnym kursie Google, konieczna jest wcześniejsza rejestracja.

 

Ocena 2.9/5 (58.01%) (261 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.