Bing aktualizuje wyszukiwarkę obrazków

Pawel Cebula, 22-06-2012 | Źródło: TNW

Zdecydowana większość użytkowników wyszukiwarek internetowych przyzwyczaiła się, że Google, Bing i Yahoo dość regularnie wprowadzają zmiany w swoich usługach. Tym razem Microsoft poinformował o nowościach w wyszukiwarce obrazków Bing.

Bing z roku na rok cieszy się coraz większymi udziałami na rynku wyszukiwarek internetowych - zysk notowany jest przede wszystkim dzięki osłabiającej się pozycji Yahoo, które trzyma się mocno przede wszystkim w Stanach Zjednoczonych i Japonii. Wymusza to jednocześnie konieczność intensywnego rozwoju usługi.
 
Microsoft poinformował ostatnio, że wprowadzone zostało wiele zmian w wyszukiwarce obrazków, poprawiając szybkość działania usługi, a także dołożono wiele starań, aby nowa wersja Bing Images była dużo bardziej przyjazna użytkownikom, ułatwiając korzystanie z niej.
 
Wyszukiwarka obrazków Bing oferuje w tej chwili podgląd większych obrazków, redukując jednocześnie białą przestrzeń między grafikami, lepiej dopasowując grafiki do dostępnej przestrzeni. Podobnie jak w przypadku Google, najechanie kursorem myszki na obrazek skutkuje jego powiększeniem.
Ocena 2.65/5 (52.98%) (285 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.