Nowy YouTube już wkrótce?

Pawel Cebula, 15-06-2012 | Źródło: Engadget

Wiele osób pamięta, jak poważną zmianą było wprowadzenie zupełnie nowej odsłony najpopularniejszego serwisu wideo, jakim jest YouTube. Okazuje się, że Google szykuje kolejne nowości, które już wkrótce mogą zostać zaprezentowane.

Zmiany w serwisie YouTube dotyczyły praktycznie każdego elementu, co dla wielu osób przyzwyczajonych do dotychczasowego designu było nie lada zaskoczeniem. Część osób domagała się przywrócenia możliwości korzystania ze starej wersji, jednak Google nie mógł pozwolić sobie na takie kompromisy. Czas na kolejne nowości.
 
 
Wygląda na to, że na krótko po udostępnieniu poprzedniej wersji YouTube, ruszyły prace nad kolejnymi nowościami. Testowe wydanie serwisu, zawierające zmiany od strony funkcjonalnej i wizualnej są już dostępne dla niektórych użytkowników. Powód wprowadzenia modyfikacji jest oczywisty - coraz większa liczba filmów, wymaga dostosowania serwisu do panujących realiów.
 
Najwięcej zmian wprowadzono w przypadku strony głównej, jak i samego menedżera subskrypcji, który w przypadku tak ogromnej liczby materiałów wideo zaczyna odgrywać coraz istotniejszą rolę. Na razie nie wiadomo jeszcze, co zostało zmienione, ani jakie korzyści z tego powodu będą mieć użytkownicy - na te informacje będziemy musieli jeszcze poczekać.
Ocena 2.65/5 (53%) (343 głosów)
  • Śledzik
TAGI: google,   youtube,   wideo  

Komentarze:

  • kYGhiokMqSwWbMltel
    Dodał: Alii data: 2012-10-18
    no tak weekend za mną a wejrsi poglądowej brak sprężę się i powstanie niebawemW wekend smakowałem jak to jest być dwupedałowcem rodzi się dzięki temu zupełnie inna optyka i widzenie świata


Dodaj komentarz:


Temat:
Twój nick:
Komentarz:
 

Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.