Google zaktualizuje swoje Mapy

Pawel Cebula, 04-06-2012 | Źródło: CNET

Normą jest to, że koncern Google regularnie aktualizuje swoje mapy - dzięki temu użytkownicy mają dostęp do możliwie najświeższych danych. Tym razem jednak zaplanowano poważniejszą aktualizację Map Google i z tego powodu zorganizowana zostanie specjalna konferencja.

Mapy Google są jedną z popularniejszych usług, jakie znajdują się w portfolio giganta z Mountain View. Stałe udoskonalanie jej możliwości sprawia, że jest ona coraz lepsza, deklasując konkurencyjne produkty. Usługę Google wyróżnia przede wszystkim innowacyjne podejście do kwestii map i sposobu prezentowania treści.
 
Google już teraz zapowiada, że 6 czerwca zaprezentowany zostanie "nowy wymiar Map Google". Nie wiadomo dokładnie o co chodzi, jednak najbardziej prawdopodobne jest to, że udoskonalony zostanie trójwymiarowy tryb przeglądania. Użytkownicy tej usługi bardzo chwalą aktualny tryb 3D - z nowym może być jeszcze lepiej.
 
Nieoficjalnie mówi się, że nowa wersja Map Google ma być odpowiedzią na to, co od pewnego czasu szykuje Apple. Producent z Cupertino rzekomo pracuje nad swoją usługą map, oferując bardzo innowacyjne podejście do kwestii prezentacji informacji. Tym samym Mapy Google zostaną zastąpione przez tę usługę w przypadku urządzeń takich jak iPhone, iPad, czy iPod.
Ocena 2.63/5 (52.59%) (370 głosów)
 • Śledzik
TAGI: mapy,   google,   apple  

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.