MySpace - reaktywacja?

Pawel Cebula, 24-05-2012 | Źródło: Slashgear

Zdaniem wielu użytkowników, MySpace jest niemal martwym serwisem. Okazuje się, że właściciele mogą szykować pewną niespodziankę dla internautów, planując ponowny start serwisu MySpace pod koniec tego roku.

MySpace od wielu miesięcy sukcesywnie tracił użytkowników. Odpływ internautów nie spotkał się jednak z żadnymi radykalnymi działaniami właścicieli, którzy w pewnym momencie próbowali pozbyć się tego serwisu. Kilka miesięcy temu pojawił się pozytywny sygnał - MySpace ponownie zaczął zyskiwać na popularności.
 
MySpace, przy współpracy z celebrytami, ma wystartować w nowej odsłonie pod koniec tego roku. Wiele osób pokłada ogromne nadzieję w tym, że nowa wersja serwisu MySpace ponownie pozwoli przyciągnąć użytkowników tak, jak to miało miejsce w latach 2005 - 2008, gdy był to jeden z najpopularniejszych serwisów społecznościowych.
 
Podstawowym problemem będzie jednak to, aby przykuć uwagę do tego serwisu, udowadniając wszystkim, że faktycznie jego funkcjonowanie ma jakiś sens i jest miejsce na ponowne zaistnienie MySpace. Aktualnie dużą część zadań, jakie pełnił MySpace pełni Facebook, przy wsparciu także innych serwisów, oferujących większe możliwości.
Ocena 2.64/5 (52.83%) (251 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.