Gmail z lepszą wyszukiwarką

Pawel Cebula, 22-05-2012 | Źródło: TNW

Gmail jest jedną z usług, która dość regularnie otrzymuje kolejne nowe funkcje i usprawnienia, znacznie ułatwiające korzystanie z niej. Tym razem użytkownicy otrzymali dostęp do lepszej wyszukiwarki.

Bardziej aktywni użytkownicy Gmaila doskonale wiedzą, jak ogromne znaczenie ma dobra i skuteczna wyszukiwarka. Korzystanie z "gwiazdek", czy etykiet jest pewnego rodzaju usprawnieniem, które pomaga w utrzymaniu porządku w skrzynce e-mail, jednak najprostszym sposobem na znalezienie konkretnej wiadomości jest użycie wyszukiwarki.
 
Ostatnio Gmail otrzymał funkcję, która pozwala na łatwe wyszukiwanie kontaktów. Tym razem, zajęto się funkcją odpowiadają za automatyczne uzupełnianie zapytania. Mechanizm Gmaila będzie wykorzystywał i analizował informacje, jakie są dostępne w skrzynce odbiorczej - w efekcie działanie auto-uzupełniania będzie znacznie lepsze.
 
Dostęp do nowych możliwości wyszukiwarki Gmaila w pierwszej kolejności otrzymają użytkownicy korzystający z anglojęzycznej wersji tej usługi. Google planuje wdrożenie tej aktualizacji również w pozostałych wersjach językowych. Cały proces udostępniania ma się zakończyć w ciągu najbliższych kilku miesięcy.
Ocena 2.46/5 (49.13%) (241 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.