Chrome 19 z synchronizacją otwartych kart

Pawel Cebula, 16-05-2012 | Źródło: Google

Dość tradycyjnie gigant z Mountain View poinformował, że na serwerach dostępna jest już 19 stabilna wersja przeglądarki Chrome. Lista zmian nie jest zbyt imponująca, ale z pewnością znajdą się osoby, które zainteresują wprowadzone nowości.

Google od kilku miesięcy oferuje Chrome nie tylko w wersji dla Windows, OS X, czy Linuksa, ale także dla swojego mobilnego systemu Android. Pewne było to, że wyszukiwarkowy gigant zadba o integrację swoich przeglądarek, pozwalając m.in. na synchronizowanie danych między Chrome w wersji "desktopowej" i mobilnej.
 
Chrome 19 jest wersją, która wprowadza synchronizację otwartych kart między wieloma urządzeniami. Dzięki temu, użytkownik ma możliwość odtworzenia stanu przeglądarki bez względu na to, do jakiego urządzenia w danej chwili ma dostęp. Rozwiązuje to problem, który polega na konieczności dodawania zakładek do serwisów, jak np. Pocket.
 
Dość tradycyjnie, Google zadbało również o usunięcie błędów, mających wpływ na bezpieczeństwo użytkownika. Wprowadzono również poprawki, które odpowiadają za większą stabilność pracy przeglądarki i szybkość działania. Chrome 19 jest tradycyjnie dostępny na stronie google.com/chrome.
Ocena 2.48/5 (49.57%) (393 głosów)
 • Śledzik

Komentarze:  Dodaj komentarz:


  Temat:
  Twój nick:
  Komentarz:
   

  Prosimy o kulturę wypowiedzi. Komentarze zawierające niecenzuralne zwroty, bądź obrażające inne osoby będą usuwane. Kod HTML w wypowiedziach jest niedozwolony. Wydawca nie odpowiada za treść komentarzy.